Kalendář akcí

Co vše pro vás chystáme? 

Přednášky, kurzy, semináře a online webináře ... 

G Suite (Google Apps) je balík online aplikací (pošta, kalendář, sdílený disk, dokumenty, videohovory), který vám umožní pracovat kdekoliv a z libovolného zařízení. Naučte se být produktivní pomocí nástrojů G Suite. Kurzem Vás provede zkušený uživatel a lektor Pavel Minář (proškolil 3792 uživatelů na 409 školeních)
Bachovy esence. Mnohým se při jméně Bach, pravděpodobně vybaví ten skladatel. Každopádně ten Bach, díky kterému pořádáme tento kurz, je zcela jiný Bach. Ale přesto jeho esence nemají k hudbě zase tolik daleko. Takto Bachovky popisoval sám pan doktor Bach: „Dokážou, jako krásná hudba nebo jakákoli úžasná pozdvihující věc, která nás inspiruje, zvýšit naše povahy a přenést nás blíže k naší Duši. Tímto činem nám pomohou přinést mír a ulevují našim trápením.“ Ať už šlo o hudbu nebo esence, musí se ale nechat, že oba dva byli geniální! Stejně ale jako dobrá hudba, vás mohou Bachovy esence vytáhnout zpátky na nohy. A to nejen ze špatných nálad, ale tak celkově z depek, krizí, zdravotních problémů (bolesti zad, migrény, PMS, či co hůř, samotné bolesti nejen před ale i při …).
Zastavme se! - Jak na efektivní time management?
V říjnu se zastavíme na téma: Jak na efektivní time management pomocí myšlenkových map? A hostem Zastavme se! bude Martina Baierová.