ZASTAVME SE

Co je to Zastavme se? 

Zastavme se je nový projektu z mé autorské dílny.

Dnešní doba je velmi uspěchaná a velmi digitalizovaná.
Lidé se ženou za úspěchem a zapomínají na to, že mohou být šťastní a úspěšní.
Abychom si uvědomili náš potenciál je nutné, opravdu nutné, ZASTAVIT SE. Člověk je navíc tvor společenský, proto je velmi důležité pro každého z nás vytvářet vztahy. Mít harmonické vztahy je pro nás velmi silnou vnitřní motivací. Vztahy se velmi těžko vytvářejí v uspěchané době, při komunikaci přes digitální média.

Několik let podporuji coworkingové  nebo takzvané síťovací aktivity v Opavě, kde jsem začal spoluorganizovat obchodní snídaně. V hlavě se mi honila myšlenka, vytvořit centrum, kde by se lidé mohli setkávat, kde by mohli pracovat a kde by mohli být šťastni.

Jsem proto velmi rád, že v lednu letošního roku se mi začal plnit jeden z mých snů a podařilo se otevřít coworkingové centrum pod názvem LoveCoWork. V coworkingovém centru organizujeme řadu aktivit pro podporu osobního rozvoje, byznysu a regionální  spolupráce.

Jedna z mých klíčových aktivit je networkingové setkávání ZASTAVME SE. Setkávání ZASTAVME SE bude svou strukturou podporovat rozvoj potenciálu jednotlivců a jejich vzájemnou spolupráci.

 ZASTAVME SE má následující formát – strukturu. V úvodu setkání probíhá zajímavou formou představení se. Další blok je zaměřen na prezentaci tématu z oblasti osobního rozvoje nebo podnikání. Na tyto setkání zvu různé zajímavé hosty, kteří se dělí o svůj životní příběh, předávají zajímavé a inspirativní, životní a podnikatelské zkušenosti. Součástí tohoto bloku je samozřejmě řízená diskuze na dané téma. V další části se zaměřujeme na řízený networking. Zajímavým a hravým způsobem síťujeme - vytváříme nová partnerství a přátelství.
V „knižním kroužku“ bych rád účastníky inspiroval recenzí zajímavé knihy. Jsem rád, když i účastníci ostatní inspirují pomocí příběhu z knih. Principy z knihy by měly být inspiraci pro konkrétní aktivity, pro implementaci nových akčních kroků do každodenního života. Veškeré aktivity projektu ZASTAVME SE  jsou podpořený online aktivitami a sociálními sítěmi. Například na Facebooku máme vytvořenou uzavřenou skupinu, ve které sdílíme naše příběhy a výsledky z akčních plánů.

V rámci ZASTAVME SE podporujeme místní podnikatele. Občerstvení zajišťujeme primárně od místních pěstitelů a výrobců. Pokud se s námi přijdete zastavit, můžete se tedy těšit například na sýry z kozí farmy Magdaléna (Renáta Vajdová), na maso a uzeniny od Lukáše Gebauera, pečivo od „Pekařa z Kravař“ (Katka Pechatá), na „Fajn Café“ (manželé Hajdůchovi), bylinky od Honzy Weisse,  RAW FOOD od Black Kale (Daniel Škubal)...)

Těším se, že se s vámi zastavím! 
Tomáš Gřešek

Něco o našich hostech

Pavel Procházka

Pavel Procházka

Jak jsi se k této zajímavé profesi dostal?

Od práce makléře na kapitálovém trhu. Cesta od technických analýz přes fundamentální analýzy ke studiu metod oceňování podniků je asi celkem přímá.

Jaký je Pavlův příběh a o čem je vůbec oceňování firem? 
Přečtěte si více ... 

 

Petr Hlaváček

Co tě k online podnikání vedlo?

Jednoduchost, rychlý vývoj, mohl jsem si osahat různé strategie, technologie, možnost získávat peníze během toho co spím.

Zajímá vás jak se Petrovi daří prodávat do celého světa?  
Přečtěte si více ... 

 

Emanuel Matějka

Jak dlouho se věnujete identifikaci návštěvníků webu? Přesněji samotnému systému leady?

Identifikaci firemních návštěvníků webu službě LEADY se věnuji cca 5 let, přestože přímo pro společnost Imper která je výrobcem pracuji necelý rok.

A jak, že se dají návštěvníci webu proměnit v zákazníky? 
Přečtěte si více ... 

Roman Chmela

Jak využíváš internetu pro podporu svého podnikání?

Prioritně web a FB na propagaci svých aktivit, a dále také pár nástrojů pro správu klientů, fakturaci, marketing a automatizaci.

Chcete znát všechny typy na online podnikání?

Přečtěte si více ... 

Daniela Schmidtová

Kdo je Daniela Schmidtová? 

Lektor a kouč, ale především průvodce lidí, kteří chtějí změnu a ví, že nejdůležitější je začít u sebe.

Má 20 let zkušeností v oblasti marketingu a komunikace.
12 let zkušeností s vedením pracovních týmů.
10 let zkušeností v oblasti tréninků a lektorské činnosti.

 

Standa Vavřík

Jak jste se k online marketingu dostal? A co vás k tomuto tématu táhlo?

Jako obchodní manažer jsem začal hledat nástroje a postupy, které by mi pomohli získat více zákazníků, méně jezdit na obchodní schůzky a více optimalizovat svůj čas. A právě díky on-line marketingu se mi to daří. 

Zajímá vás více o online marketingu a jaké budou trendy v následujícím roce? 

Přečtěte si více ... 

Hosté, kteří se s námi již zastavili ... 

Hosté a téma, která nám už pomohli zastavit se! 

 • Kája Gřešková
  Kája ukázala techniky, jak zvládat stres a jak nad stresem vyzrát být efektivními a šťastnými.
 • Zuzana Beranová
  Zuzana nám řekla něco o zdravém pohybu a jak se dá přirozeně začlenit do našeho uspěchaného obchodního života a vyhnout se tak často zbytečným bolestem. Kromě zdravého pohybu nám také ukázala i jak během dne v kanceláři zdravě sedět a předejít tak zbytečným zdravotním problémům.
 • Iva Bystroňová
  Iva Bystroňová prozradila, jak nám naše silné stránky mohou pomoci najít práci, která nás bude bavit. Na úvod si povíme něco o stakeholder managementu a každý si najdeme svou sféru vlivu.
 • Adriana Čopáková a Dáša Konečná
  Adriana a Dáša představily možnosti, jak mohou podnikatelé o něco povyrůst. Kromě růstu také zabruslily do tématu klientské loajality.