REALIZUJEME PROJEKTY

POSKLÁDEJTE SI MOZAIKU SVÉHO BYZNYSU

ŠKOLA MISTRŮ

Komplexní vzdělávací program zaměřený na rozvoj kompetencí manažerů -  mistrů. Vzdělávací moduly jsou sestaveny tak aby pomohly manažerům - mistrům řešit efektivně současné problémy ve výrobě. Komplexnost programu zaručuje, že manažeři získají nové znalosti v oblastí řízení výroby, rozvinou své manažerské dovednosti a budou mít proaktivní přístup k řešení úkolů.

Více informací →

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Projekt Nekonečné možnosti je zaměřen na rovnováhu v životě. Online kurzy a ebooky nabízí jednoduché techniky na zvládání všudepřítomného stresu, pomocí nichž můžete dosáhnout vyšší efektivity, klidu, pohody a zdraví.

Více informací →

LEAN V KOSTCE

Projekt je určen firmám, které jsou vystaveny silnému konkurenčnímu tlaku, aby dosáhly vyšší stability. Lean management je efektivní metoda, která snižuje náklady a zvyšuje produktivitu a zisk. Přináší konkretní řešení a postupy. "web se připravuje"

Více informací →

FILMOVÝ KLUB PRO PODNIKATELE A MANAŽERY

Sledujete rádi filmy? ... Ve filmech je řada skvělých inspirací. V MANAŽERSKÉM FILMOVÉM KLUBU si budeme promítat profesionální MANAŽERSKÉ FILMY – (většina je z produkce VIDEOARTS a hrají v nich špičkoví herci z MONTY PYTHON) . Filmy jsou zaměřeny na různá témata z oblasti rozvoje podnikaní a manažerských dovedností. Ve filmech uvidíte většinou „špatný způsob“ jednání a řešení dané problematiky. Následně ve filmu uvidíte, jak řešit zlepšení a změny. Velmi efektivní způsob učení, je učení se pomocí dobrých příkladů a „best practice“.

Více informací →

CESTA K MÉ DUŠI

Osobní zpověď Káji Gřeškové - facilitátorky a koučky, ale především člověka jako jste Vy. Člověka s problémy, který se díky svému příběhu, rozhodl inspirovat ostatní k pokračování, i za cenu, že je to těžké. Ponořte se do knihy a najděte v sobě odvahu odhalit se …

Více informací →

100 CEST

Eshop, ve kterém najdete inspiraci pro svůj osobní, profesní a podnikatelský rozvoj.

Více informací →

PODPORUJEME PROJEKTY

EFESTIVAL

Webová stránka efestival.cz byla založena za účelem propagací akcí na Opavsku, Ostravsku a pomalu se rozrůstá na celý Moravskoslezský kraj. Naleznete zde širokou škálu zábavy, kulturu, sport, diskotéky a festivaly …

Více informací →

LoveCoWork

Jsem proto velmi rád, že v lednu letošního roku se mi začal plnit jeden z mých snů a podařilo se otevřít coworkingové centrum pod názvem LoveCoWork. V coworkingovém centru organizujeme řadu aktivit pro podporu osobního rozvoje, byznysu a regionální spolupráce.

Více informací →