ZASTAVME SE!

"Zastavte se na své cestě k úspěchu." 
Tomáš Gřešek

Co je to Zastavme se? 

Zastavme se je nový projektu z mé autorské dílny.

Dnešní doba je velmi uspěchaná a velmi digitalizovaná.
Lidé se ženou za úspěchem a zapomínají na to, že mohou být šťastní a úspěšní.
Abychom si uvědomili náš potenciál je nutné, opravdu nutné, ZASTAVIT SE. Člověk je navíc tvor společenský, proto je velmi důležité pro každého z nás vytvářet vztahy. Mít harmonické vztahy je pro nás velmi silnou vnitřní motivací. Vztahy se velmi těžko vytvářejí v uspěchané době, při komunikaci přes digitální média.

Několik let podporuji coworkingové  nebo takzvané síťovací aktivity v Opavě, kde jsem začal spoluorganizovat obchodní snídaně. V hlavě se mi honila myšlenka, vytvořit centrum, kde by se lidé mohli setkávat, kde by mohli pracovat a kde by mohli být šťastni.

Jsem proto velmi rád, že v lednu letošního roku se mi začal plnit jeden z mých snů a podařilo se otevřít coworkingové centrum pod názvem LoveCoWork. V coworkingovém centru organizujeme řadu aktivit pro podporu osobního rozvoje, byznysu a regionální  spolupráce.

Jedna z mých klíčových aktivit je networkingové setkávání ZASTAVME SE. Setkávání ZASTAVME SE bude svou strukturou podporovat rozvoj potenciálu jednotlivců a jejich vzájemnou spolupráci.

 ZASTAVME SE má následující formát – strukturu. V úvodu setkání probíhá zajímavou formou představení se. Další blok je zaměřen na prezentaci tématu z oblasti osobního rozvoje nebo podnikání. Na tyto setkání zvu různé zajímavé hosty, kteří se dělí o svůj životní příběh, předávají zajímavé a inspirativní, životní a podnikatelské zkušenosti. Součástí tohoto bloku je samozřejmě řízená diskuze na dané téma. V další části se zaměřujeme na řízený networking. Zajímavým a hravým způsobem síťujeme - vytváříme nová partnerství a přátelství.
V „knižním kroužku“ bych rád účastníky inspiroval recenzí zajímavé knihy. Jsem rád, když i účastníci ostatní inspirují pomocí příběhu z knih. Principy z knihy by měly být inspiraci pro konkrétní aktivity, pro implementaci nových akčních kroků do každodenního života. Veškeré aktivity projektu ZASTAVME SE  jsou podpořený online aktivitami a sociálními sítěmi. Například na Facebooku máme vytvořenou uzavřenou skupinu, ve které sdílíme naše příběhy a výsledky z akčních plánů.

V rámci ZASTAVME SE podporujeme místní podnikatele. Občerstvení zajišťujeme primárně od místních pěstitelů a výrobců. Pokud se s námi přijdete zastavit, můžete se tedy těšit například na sýry z kozí farmy Magdaléna (Renáta Vajdová), na maso a uzeniny od Lukáše Gebauera, bylinky od Honzy Weisse, ...)

Těším se, že se s vámi zastavím! 
Tomáš Gřešek

Něco o našich hostech

Jakub Hon

Máš nějaký klíčový tip, když přijde na téma: jak na prodej?

Jak na prodej? Dobře kvalifikujte a rozhodujte se komu chcete investovat čas, když už se rozhodnete do někoho investovat čas, tak kontrolujte nákupní proces a buďte proaktivní.

Přečtěte si více ... 

 

Vlaďka Hagenová

Herci mají jasně danou roli, ke které dostanou scénář, ten si nastudují, s režisérem propracují charakteristiku postavy a vžijou se do dané role, která má jasná pravidla.

Ale co my? Kolik rolí hrajeme my?
Matka, manžel, dědeček, vedoucí, majitel, řidič, dcera, snacha, bankéř, přítel
 .... každý z nás za svůj život zvládá těch rolí víc, než si sami uvědomujeme. Některé jsou nám dány, některé si vybíráme a do některých se třeba i nevědomky dostaneme při různých situacích.

Přečtěte si více ... 

 

Martina Baierová

Čím si tě myšlenkové mapy tolik získaly? Co tě tolik fascinuje na té „barevné změti“ na papíře, když můžeš využívat všechny vymoženosti techniky?

Získaly si mě tím, jak dokáží popsat, rozebrat a osvětlit tolik věcí na jediné stránce. A když se dělají správně, jsou pomocníkem, kterého už nechcete měnit za jakéhokoliv jiného. 

Přečtěte si více ... 

 

Libor Friedel

Koučink, jak byste to popsal? A to třeba i dítěti v mateřské školce? 

V očích dítěte vypadá koučování pravděpodobně jako povídání si dvou lidí, kdy se jeden ptá na to, co zajímá toho druhého, protože sám nic neví.

Abych to ale zkomplikoval, koučink vnímám jako umění vytvořit prostor pro klienta, v němž se bude cítit bezpečně (neznamená to, že vždy pohodlně),

Přečtěte si více ... 

 

Marek Wicherek

Jaký máte vy názor na tvrzení, že se v budoucnu budou kryptoměny používat jako dnešní normální měny?

S tímto tvrzením můžu jedině souhlasit, protože v kryptoměnách a v technologii Blockchain leží obrovská budoucnost.

Přečtěte si více ... 

 

Rudolf Svátek

Kdy si podle Vás může začít říkat člověk „SEO odborník“?

Kdy si může člověk říkat „SEO odborník“? No, až to o něm začnou říkat ti ostatní 🙂

Přečtěte si více ... 

 

Dan Bechný

Co tě na penězích (kromě toho, že to jsou peníze) tolik fascinuje?

Peníze znamenají (hned po zdraví) pro bytí v tomto světě pro většinu lidí tu nejvyšší metu. A když můžete pracovat s cílevědomými zákazníky, kteří vědí, co chtějí, tak je práce mnohem zábavnější a smysluplnější.

Přečtěte si více ... 

 

Standa Vavřík

Jak jste se k online marketingu dostal? A co vás k tomuto tématu táhlo?

Jako obchodní manažer jsem začal hledat nástroje a postupy, které by mi pomohli získat více zákazníků, méně jezdit na obchodní schůzky a více optimalizovat svůj čas. 

Přečtěte si více ... 

 

Daniela Schmidtová

Kdo je Daniela Schmidtová? 

Lektor a kouč, ale především průvodce lidí, kteří chtějí změnu a ví, že nejdůležitější je začít u sebe.

Má 20 let zkušeností v oblasti marketingu a komunikace.
12 let zkušeností s vedením pracovních týmů.
10 let zkušeností v oblasti tréninků a lektorské činnosti.

 

Roman Chmela

Jak využíváš internetu pro podporu svého podnikání?

Prioritně web a FB na propagaci svých aktivit, a dále také pár nástrojů pro správu klientů, fakturaci, marketing a automatizaci.

Přečtěte si více ... 

 

Emanuel Matějka

Kolik let se pohybujete v online světě?

22 let se pohubuji v obchodě převážně B2B a z toho 6 let v online světě.

 

Přečtěte si více ... 

 

Petr Hlaváček

Co tě k online podnikání vedlo?

Jednoduchost, rychlý vývoj, mohl jsem si osahat různé strategie, technologie, možnost získávat peníze během toho co spím.

Přečtěte si více ... 

 

Pavel Procházka

Jak jsi se k této zajímavé profesi dostal?

Od práce makléře na kapitálovém trhu. Cesta od technických analýz přes fundamentální analýzy ke studiu metod oceňování podniků je asi celkem přímá.

Přečtěte si více ... 

 

Hosté, kteří se s námi již zastavili ... 

Hosté a téma, která nám už pomohli zastavit se! 

 • Kája Gřešková
  Kája ukázala techniky, jak zvládat stres a jak nad stresem vyzrát být efektivními a šťastnými.
 • Zuzana Beranová
  Zuzana nám řekla něco o zdravém pohybu a jak se dá přirozeně začlenit do našeho uspěchaného obchodního života a vyhnout se tak často zbytečným bolestem. Kromě zdravého pohybu nám také ukázala i jak během dne v kanceláři zdravě sedět a předejít tak zbytečným zdravotním problémům.
 • Iva Bystroňová
  Iva Bystroňová prozradila, jak nám naše silné stránky mohou pomoci najít práci, která nás bude bavit. Na úvod si povíme něco o stakeholder managementu a každý si najdeme svou sféru vlivu.
 • Adriana Čopáková a Dáša Konečná
  Adriana a Dáša představily možnosti, jak mohou podnikatelé o něco povyrůst. Kromě růstu také zabruslily do tématu klientské loajality.
 • Pavel Ondřej
  Pavel si připravil přednášku na téma: Bezpečně i online. A seznámil nás, jak se bezpečně chovat na internetu.